OKADEMİ'YE KATILIN!

Dershane sistemi değil, kolektif bir oluşum!

Okademi reklam ve tanıtım yapar, eğitmenlere eğitim yeri sunar, kursiyerlere ulaşır, eğitmenler ile kursiyerleri buluşturur. Okademi eğitmenleri verdikleri eğitimleri kendileri planlar, Okademi'den onaylanan eğitimler eğitmenin ve kursiyerin beraber belirledikleri zamana göre planlanır ve yapılır. Dershane sisteminin aksine Okademi'de eğitmen kazanır ve Okademi'nin reklam ve tanıtım havuzuna küçük bir katkıda bulunur. Kısacası Okademi'de eğitmen emeğinin hakkını, kursiyer ise alması gereken eğitimi alır. Okademi ise tüm bu süreç içerisindeki planlamayı gerçekleştirir.

En çok aradığımız eğitmenler listesine göz atın!

Okademi'de yer alan 30'dan fazla eğitim başlığından istediğiniz için başvuruda bulunabilirsiniz ancak eğer aşağıdaki listede uzmanlık alanınız var ise size çok daha hızlı bir dönüş gerçekleştiririz: Moda, Yazılım Geliştirme (PHP), Etik Hack, İnsan Kaynakları, Sinema, 3D Modelleme, Karakter Çizimi, Osmanlıca, Kaligrafi (Son Güncelleme 22 Şubat 2018)

Okademi'de eğitim veren eğitmenler belirledikleri kurs bedellerinin %100'üne sahip olur. Bu belirlenen ders saati ücreti okademi ile görüşülerek kararlaştırılır. Okademi'nin eğitim yeri kirası, reklam ve tanıtım giderleri için havuza aktarılacak rakamı Okademi ayrıca belirler.

Yani bu iş modeli ile %100 eğitmen kazanır.
Okademi eğitmenlerinin reklam, tanıtım, kursiyere ulaşma gibi problemleri olmaz.

Okademi eğitimlerden aldığı pay ile eğitmenlerin tüm reklam giderlerini karşılar ve de kursiyerlere ulaşır.
Eğitmenlerimiz ister Okademi eğitim merkezinde ister kursiyerin evinde veya istediği bir mekanda ders verebilir.

Üstelik Okademi eğitim merkezi dışında verilen eğitimlerden alınan %10 farkın yarısı eğitmene yansır.


1
Merhaba. Destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by