NEDEN OKADEMİ?

İşini Seven İnsanlardan Eğitim Alın!

Uzman eğitmen grubumuz işini seven insanlardan oluşuyor!

Okademi’de bir araya gelen uzmanlar iş hayatının içerisinde aktif olarak çalışıyor, işini seviyor, sevdiği işi yapıyor. İşini seven eğitmenler topluluğu size hayalinizdeki işi anlatıyor, işin tüm ayrıntılarını öğretiyor. Bu insanlar, eğitimleri işinin bir parçası olarak değil, sevdiği için veriyor!

Bire Bir Eğitimin Ayrıcalığını Yaşayın!

%100 öğrenmek için bire bir eğitim!

Verimsiz kalabalık grup eğitimleri veya online video eğitimleri yerine bire bir eğitimleri tercih ediyoruz. Çünkü eğitmek istiyor, çünkü uzmanlık alanlarımızdaki konuları size %100 aktarmak istiyoruz. Okademi eğitimleri 1 veya 2 kişilik eğitimler olarak sizlere sunuluyor.

Nerede İsterseniz Orada Eğitim Alın!

Kalabalık dersliklere mahkum olmayın!

Okademi ile kalabalık sınıflara mahkum olmazsınız. Dilerseniz Şişli, dilerseniz Kartal’daki Okademi dersliklerinde size özel dersler alır, dilerseniz evinizin salonunda eğitim almak isteğinizi bize iletirsiniz. Okademi, sadece size özel olan dersleri, en rahat ortamda size sunar.

Sizi Dinleyen Mentor Eğitmenlerle Tanışın!

Hayat boyu rehberlik Okademi'de!

Okademi eğitmenleri sizi sadece eğitmez, hayata da hazırlar! Sektörün en yetkin isimlerinden hem eğitim alır hem de onların sektörel deneyimlerini öğrenirsiniz. Okademi eğitmenleri hem eğitim boyunca hem de eğitimden sonraki süreçte sizin rehberinizdir. Okademi sizi dinler, yönlendirir ve iş hayatına hazırlar.

Arkadaşınızla Gelin, İkinizde %20 İndirim Kazanın!

Motivasyonunuzu daha da yukarı çekin!

“Motivasyonum arkadaşımla daha da artar” diyorsanız Okademi’nin eğitimlerine arkadaşınızla gelin, ikiniz de %20 indirim kazanın. Her eğitim için geçerli ve açılışa özel olan bu indirim oranını kaçırmayın!

Bir Sonraki Kursunuz %25 İndirimli!

Okademi'den alacağınız 2. kurs için ekstra indirim!

Eğitiminizin ardından 2 ay içerisinde alacağınız yeni bir Okademi kursu için %25 indirim kazanın. Her eğitim için geçerli ve açılışa özel olan bu indirim oranını kaçırmayın!

Eğitim Kitaplarınız Ücretsiz!

Eğitmeninizin Önerdiği Kitapları Hediye Ediyoruz!

Eğitiminizin sizin için önerdiği, kurs süresince veya sonrasında faydalanacağınız giriş seviye için 1 ileri seviye için 2 kitabı kitap bedeli kaç TL olursa olsun size hediye ediyoruz!

Parantez Kitap'tan İndirimli Kitaplar!

Parantez Kitap'tan 1 yıl boyunca indirimli kitap!

Okademi’den aldığınızın eğitimin ardından Parantezkitap.com’dan 1 yıl boyunca yapacağınız 100TL üzerine %5, 200 TL ve üzeri her alışverişinizde %20’ye varan indirim hakkı kazanırsınız. Üstelik 1 defaya özel değil, yıl boyunca yapacağınız her alışverişiniz için bu hakkınızı kullanabilirsiniz!