fbpx

İlk önce hangisi gelir: İçerik mi Tasarım mı?

ETKİNLİK HAKKINDA

BU ETKİNLİK İÇİN KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. ANCAK ETKİNLİĞİMİZ YOĞUN TALEP SEBEBİ İLE 15 GÜN SONRA TEKRAR EDİLECEKTİR. YAPILAN BAŞVURULAR BU YÖNDE DEĞERLENDİRİLECEKTİR. – DUYURU ZAMANI: 29 OCAK 2020 – 13:00 –

2020’nin Değer Katan Eğitimleri serisi “İlk önce hangisi gelir: İçerik mi Tasarım mı?” sorunsalı eşliğinde devam ediyor. Toplam 3 saatten oluşan bir ücretsiz eğitimimiz  2 Şubat’ta Şişli / Mecidiyeköy şubemizde. Sınırlı sayıda kontenjan ile yılın üçüncü Değer Katan sertifikalı eğitimine kayıt olmak için acele edin.

İçerik veya Tasarım? – bir Sosyal Medya hesabının, bir web sitesinin hayatta kalması, fark edilmesi ve geri gelmek isteyen kullanıcılara sahip olması için neyin daha önemli olduğu hakkında her tartıştığımızda ortaya çıkan sonsuz soru. Bu ikisinin el ele eşit olarak yürüdüğünü mü yoksa tasarımın veya içeriğin birinin ruh birinin beden olduğunu mu söylemeliyiz?

Hangisinin önce geldiğini konuşuyoruz, nedenlerini beraber araştırıyor ve hatta içeriği bir tasarıma, tasarımı bir içeriğe eğlenceli bir şekilde uyguluyoruz. Sizi de bekleriz…

Etkinlik Okademi ile tanışma etkinlikleri kapsamında ücretsiz düzenlenmektedir.

Etkinliğe yukarıda yer alan KATIL butonu aracılığı ile ÖN KAYIT yaptırmış olmaktasınız. Sınırlı sayıda kontenjan olduğundan etkinliğe kesin katılımınızın onaylanması için 31 Ocak 2020 günü mesai saati bitimine kadar WhatsApp hattımızdan bilgilendirileceksiniz.

Deniz Özağca: Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı

Okan Köroğlu: Grafik Tasarım Uzmanı

Etkinlik Takvimi ve İçeriği:

2 Şubat 2020

  1. 14:00 – 15:00 Tanışma – Tasarımın Önemi – Okan Köroğlu
  2. 15:00 – 16:00 İçeriğin Önemi – Deniz Özağca
  3. 16:00 – 17:00 Beyin Fırtınası: İçeriği Tasarıma, Tasarımı İçeriğe Uygulama
Soru Sor
Destek mi lazım?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?