fbpx

Tüm Eğitmenler

Okan KÖROĞLU

Grafik Tasarım & E-Ticaret & Sosyal Medya

Grafik-Tasarım, E-Ticaret, Moda ve Sosyal Medya eğitmeni. Okademi Eğitim ve Danışmanlık kurucusu ve aynı zamanda Okademi’nin eğitim koordinatörüdür.

Gökhan KUTLUÖZOĞLU

Grafik Tasarım

Grafik-Tasarım eğitmeni. Okademi Eğitim ve Danışmanlık kurucu üyesi ve aynı zamanda iletişim koordinatörlerinden.

Nigar DEMİRTAY

Moda & Tekstil

Tasarımcı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansı birincilik ile kazanan tasarımcı, giysi ve örme alanında uzmanlaşmıştır.

Elmas TOZLU YALKIN

Dijital Pazarlama

Mimar Sinan Üniversite Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim aldığı yıllarda, Yeni Dünyada Dijitalleşme üzerine katıldığı etkinlikler ve yurtdışı Sosyal Medya eğitimleri ile adım attığı sektörde 10 yılı geride bırakmıştır.

Fatih BOSTANCIOĞLU

Fotoğraf & Web Tasarımı & E-Ticaret

Profesyonel Fotoğrafçı. Türkiye’nin ilk E-Ticart Danışmanlarından Piküp Medya, Beyazsmokin ve 3 farklı projenin kurucusu, 2003 yılından bu yana Teknonoji sektöründe lider firmalar ile çalıştı.

Deniz ÖZAĞCA

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı. Kurumsal anlamda hizmet veren farklı sektörlerdeki bir çok firmaya içerik stratejisi, metin yazarlığı ve sosyal medya yönetimi konusunda hizmet vermiştir.

Serkan YILDIRIM

Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı

Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu. 2013 yılından bu yana çeşitli markalarda mağazacılık yaptı. Şu an da Vitrin ve Görsel Düzenleme Uzmanı ve aynı zamanda Okademi’de eğitmendir.

Galip Canay

Dijital Pazarlama eğitmeni. Mesleğe girdiği yıldan bu yana çeşitli kişi, marka ve kuruluşların dijital medyalarını yönetti.

Öğretmenler

Soru Sor
Destek mi lazım?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?